Unduh Son Dakika Haber 3.4.32 Apk

Unduh Son Dakika Haber 3.4.32 Apk

Description of Son Dakika Haber

Son Dakika Haber Uygulaması, SonDakika.com'un hızlı haber okuma ve kolay kullanım özelliklerini Android'de de kullanabilmenize imkan sağlayan hızlı haber uygulamasıdır.

Bu uygulama ile Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeleri hızlı şekilde takip edebilir, sondakika haberleri telefonunuzda yüklü tüm sosyal medya ve paylaşım uygulamalarında kolayca paylaşabilir, arkadaşlarınıza maille gönderebilirsiniz.

Son Dakika Haber uygulamasının telefonunuza göndereceği anlık bildirimler sayesinde hiçbir sondakika haberini kaçırmayacaksınız.

Son Dakika Haber uygulaması güncel, politika, magazin, spor ve dünya kategorilerindeki en önemli haberleri ve sondakika gelişmelerini temiz ve kullanışlı bir arayüz ile sizlere sunar. Böylece sadece haber okumanın keyfine varırsınız.

SONDAKİKA.COM HAKKINDA:

Sondakika.com; her konudan önemli son dakika gelişmelerini hızlı bir şekilde ziyaretçilere sunmak amacıyla oluşturulmuş bir haber portalıdır.

İLKELERİMİZ:

Tarafsızlık: Sitemizde yayınlanan haberlere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız.
Açıklık: Hiç bir haberi arka plana atmayıp her ne olduysa size sunmaktayız. Hiç bir olayı arka plana atmıyoruz ve hiç bir şeyi gözlerden kaçırmamaya söz veriyoruz.
Yorumsuz Habercilik: Hiç bir habere doğrudan veya dolaylı bir şekilde yorum katmıyor, size sadece meydana gelen olayı sunuyoruz.

YASALARA %100 UYGUN:

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.

SonDakika.com
Breaking News app, sondakika.com read the news fast and easy to use application that allows you to use the fast news on Android.

With this application you can follow all the developments in Turkey and around the world quickly, late-installed on your phone, you can easily share news on all the social media and sharing application, you can send your friends Mail.

Send instant notifications on your phone thanks to the application of Breaking News, you will not miss any late-breaking news.

Last Minute News app updated, politics, magazines, sports and presents the most important news and developments in the world of late-categories you with a clean and convenient interface. So there you just enjoy reading the news.

SONDAKİKA.CO I ABOUT:

Sondakika.co I; all housing developments is an important last-minute news portal was created in order to offer visitors quickly.

PRINCIPLES:

Impartiality: We are approaching a complete neutrality in the news published on our site.
Clarity: No news atmayıp background we offer you whatever happened. Do not throw any event no background and we promise not to miss anything from the eyes.
Neutral Reporting: None of the news in a way that does not add comment, directly or indirectly, we offer you only the incidents.

LAWS 100% MATCH:

Our site is published in accordance with Act 100% of the Republic of Turkey. All kinds of news published on our site, pictures, information, text, is published by obtaining written permission from the copyright owner.

I sondakika.co
- Küçük hatalar düzeltildi.
- Performans iyileştirmesi yapıldı.

Son Dakika Haber 3.4.32 screenshots 3
Son Dakika Haber 3.4.32 screenshots 3

App Information of Son Dakika Haber

App Name Son Dakika Haber v3.4.32
Genre Games, News & Magazines
Size14.3 MB
Latest Version3.4.32
Get it On Google Play
Update2020-02-11
Package Nameapp.ym.sondakika
Rating ( 17978 )
Installs1,000,000+

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *