Unduh beIN CONNECT 4.0.8b502 Apk

Unduh beIN CONNECT 4.0.8b502 Apk

2.0 (34042)Apps, Entertainment

Description of beIN CONNECT

beIN CONNECT uygulaması ile dilediğini, sen neredeysen orada izle!

Nerede olursan ol, canlı spor heyecanı ve eğlence hep yanında. Spor Toto Süper Lig, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Fransa Ligue 1 ve çok daha fazlasının canlı maç yayınları yüksek görüntü kalitesiyle sadece beIN CONNECT’te. İzlemek istediğin lige ait pakete aboneysen herhangi bir ek ücret ödemeden Android telefon ve tabletinizden maçları canlı izleyebilirsin. Uygulamayı yüklemen ve üye girişi yapman yeterli.

Ayrıca 60’tan fazla canlı TV kanalı, yüzlerce yerli-yabancı dizi ve film, en sevilen belgeseller de yenilenen beIN CONNECT uygulamasında seni bekliyor!

• Bu uygulamayı sadece beIN CONNECT aboneleri, Türkiye’de kullanabilmektedir.
• beIN CONNECT kullanıcıları, web sitesinden (beinconnect.com.tr) gerçekleştirdikleri üyeliklerde kullandıkları cep telefonu numarası ve şifreleri ile uygulamaya giriş yaparak, izleme hakkına sahip oldukları içeriklere ulaşabilirler.
• Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, operatörünüz tarafından data tarifeniz kapsamında ücretlendirme yapılabilir.

Uzaktan kumanda özelliği ile şimdi beIN CONNECT uygulamasını Digiturk kutunuzu kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Kumanda özelliğinin kullanılabilmesi için cep telefonunuzun ve Digiturk kutunuzun aynı ağa bağlı olması gerekmektedir. Kumanda özelliğini henüz desteklemeyen kutular için bu özellik zamanla aktive edilecektir.

Kumanda özelliğinin desteklendiği kutular:

DT61440UHD,
HY6100,
HY6101,
DT5103,
HM-9505HD,
DT-9103
With the beIN CONNECT app, watch wherever you are, wherever you want!

Wherever you are, the excitement of live sports and entertainment is always there. Sports Toto Super League, UEFA Champions League, UEFA Europa League, France Ligue 1 and much more live stream broadcasts only beIN CONNECT’te with high image quality. If you subscribe to the package you want to watch the league at no additional cost on your Android phone and tablet you can watch live matches. Just install the application and log in.

In addition, more than 60 live TV channels, hundreds of domestic and foreign series and movies, the most popular documentaries are waiting for you in the renewed beIN CONNECT application!

• This app only been CONNECT subscribers can use in Turkey.
• beIN CONNECT users can access the content they have the right to watch by logging into the application with their mobile phone numbers and passwords used in their memberships on the website (beinconnect.com.tr).
• Charges may be charged by your operator within the scope of your data tariff when using mobile internet connection.

With the remote control feature you can now use the beIN CONNECT app to control your Digiturk box. In order to use the control feature, your mobile phone and your Digiturk box must be connected to the same network. For boxes that do not yet support the control feature, this feature will be activated over time.

Control boxes supported:

DT61440UHD,
HY6100,
HY6101,
DT5103,
HM-9505HD,
DT-9103
Daha iyi bir beIN Connect deneyimi yaşaman için beIN Connect uygulamasını güncellemeye devam ediyoruz. Bu güncellemede bazı hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yaptık.

beIN CONNECT 4.0.8b502 screenshots 3
beIN CONNECT 4.0.8b502 screenshots 3

App Information of beIN CONNECT

App Name beIN CONNECT v4.0.8b502
Genre Apps, Entertainment
Size33.7 MB
Latest Version4.0.8b502
Get it On Google Play
Update2020-01-30
Package Namecom.digiturk.iq.mobil
Rating 2.0 ( 34042 )
Installs1,000,000+

Leave a Reply

Your email address will not be published.