Download  TOPLANTIDAYIM 1.0.27 Apk

Download TOPLANTIDAYIM 1.0.27 Apk

Description of TOPLANTIDAYIM

Uygulamayı ilk kez indirip abone olan tüm Turkcell abonelerine 1 GB internet paketi hediye.

Değerli Turkcell'liler
Toplantıdayken ısrarlı aramalara mı maruz kalıyorsunuz? Her arayana SMS ile ¨Toplantıdayım¨ yazmaktan bıktınız mı? Bir yolu olsa da arayanlara sizin yerinize ¨Aradığınız kişi şu anda TOPLANTIDA¨ dese. Hatta o kadar akıllı olsa ki takviminizdeki etkinlik zamanlarına göre otomatik olarak devreye girse. Ya da kafanızı dinlemek için ofisten ayrıldığınızda artık iş ile ilgili telefonlara cevap vermek istemediğiniz zamanları düşünün. Arayanlara sizin yerinize ¨Aradığınız kişi şu anda OFİS DIŞINDA, lütfen rahatsız etmeyin¨ dese. Ne güzel olurdu değil mi? Toplantıdayım uygulamasıyla tüm bunlar ARTIK MÜMKÜN!

Toplantıdayım iş hayatının en kullanışlı uygulamalarından biridir. Siz işteyken, toplantıdayken, eğitimdeyken sizi arayanlara müsait olmadığınızı söyler. Müsait olmadığınızı takviminizdeki etkinliklere bakarak anlar ve her defasında ton atamak zorunda kalmazsınız.

Toplantıdayım’ı isterseniz takviminizden bağımsız olarak da kullanabilirsiniz. Belirli bir süreliğine ton atayarak sizi arayanları bilgilendirebilirsiniz.

Toplantıdayım iş insanları ve profesyoneller düşünülerek tasarlanmış bir uygulamadır. İçindeki tonlar da buna göre seçilmiştir. Ofiste, eğitimde, yurt dışında, tatilde, meşgul olduğunuzda kullanabileceğiniz tonlardan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz.

Toplantıdayım’ı indirip iş dünyasında bir adım daha öne geçebilirsiniz.

Toplantıdayım uygulamasının özellikleri:

İş dünyasına ait tonlardan istediğinizi seçip sizi arayanların duyması için hattına tanımlayabilirsiniz.
Seçtiğiniz tonu ister süreli olarak, isterseniz takviminizde etkinlik olduğunda devreye girmesi şeklinde ayarlayabilirsiniz. Süresi dolan ton telefonunuzdan otomatik olarak kalkar, sizi arayanlar tekrar standart “dıt dıt” sesini dinlerler.
İstediğinizde tek bir buton ile hattındaki tonu kaldırabilir ve hiçbir ton çalmamasını sağlayabilirsiniz.

Turkcell şebekesi (3G/Edge) üzerinden kullanımda veri (data) bağlantısı ÜCRETSİZDİR. Toplantıdayım uygulamasından yararlanabilmek için Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. Toplantıdayım’ın haftalık kullanım ücreti 3 TL’dir, ücret otomatik olarak Turkcell hattınıza yansıtılır. 1 GB hediye internet paketinin yüklemesi ücret tahsil edildiğinde yapılmaktadır.
Ufak performans iyileştirmeleri yapıldı.

TOPLANTIDAYIM 1.0.27 screenshots 3
TOPLANTIDAYIM 1.0.27 screenshots 3

App Information of TOPLANTIDAYIM

App Name TOPLANTIDAYIM v1.0.27
Genre Apps, Productivity
Size5.9 MB
Latest Version1.0.27
Get it On Google Play
Update2019-08-02
Package Namecom.fourplay.app.toplantidayim
Rating ( 8000 )
Installs1,000,000+

Leave a Reply

Your email address will not be published.