Download  S Sport Plus 2.15.2 Apk

Download S Sport Plus 2.15.2 Apk

(616)Apps, Sports

Description of S Sport Plus

S Sport Plus; Premier Lig, Bundesliga, NBA, Formula 1, Portekiz, Hollanda, Belçika ve Çin Ligleri, MLS, MotoGP, UFC, WWE heyecanını sahalardan cebinize getiriyor. S Sport Plus uygulaması ile spora dair aradığınız her şeyi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Her ay 250 saatten fazla canlı yayın, tekrar izle seçeneği ile sizlerle buluşuyor! Kurulum ve decoder gerektirmeyen S Sport Plus uygulaması ile her zaman, her yerde locadan izlemenin keyfine varın!

S Sport Plus uygulaması ile nerede olursanız olun, güncel spor videolarını takip edebilir, Premier Lig, Bundesliga, NBA, Formula 1, Portekiz, Hollanda, Belçika ve Çin Ligleri, MLS, MotoGP, UFC, WWE yarış ve maç özetlerini karşılaşma bittikten hemen sonra uygulama üzerinden izleyebilirsiniz.

Bu kadar spor branşında S Sport Plus size neler sunuyor? S Sport Plus üyeliği ile her gün yenilenen yüzlerce saatlik spor içeriğine ve dünyanın en çok ilgi gören spor etkinliklerine uygun bir fiyatla, kolayca erişebilirsiniz. Uygulamamız ile pek çok farklı spor müsabakasını ve özel programları istediğiniz yerde, istediğiniz zamanda, istediğiniz cihazda ve istediğiniz sıklıkta izleyebilirsiniz. S Sport Plus istediğiniz içeriği ya da müsabakayı seçip izleme, durdurma, yeniden başlatma opsiyonları ile siz sporseverlere mükemmel bir izleme deneyimi yaşatıyor. Reklamsız, kesintisiz biz izleme zevkinin yanı sıra, Favori Listem seçeneği ile de takip kolaylığı sağlıyoruz.

Artık maçları kaçırmaya son! S Sport Plus’a üye olarak pek çok farklı branştan spor müsabakasını akıllı telefonunuz, tabletiniz ve bilgisayarınızdan canlı olarak izleme imkanına sahip olursunuz. Ayrıca kayıtlı videolar ile geçmiş yayınları, belgeselleri ve özel olarak hazırlanmış içerikleri dilediğiniz zaman kolayca seyredebilirsiniz.

Branşlara özel içerikler S Sport Plus’ta! Premier Lig’den 38 hafta boyunca 200’den fazla canlı maç yayını ve bu maçların Seç-İzle (VOD) seçeneğinin yanı sıra Premier Lig’e özel maç önü ve maç sonu programları takip edebileceksiniz. NBA’de sezon öncesi hazırlık maçları, sezon maçları, All-Star organizasyonu, Play–Off maçları, Konferans finalleri ve NBA Finali dahil 200’den fazla canlı maç yayınını ve NBA’e özel haftalık ve günlük programları izleyebileceksiniz.

Üstelik tüm bu özelliklere erişebilmeniz için yapmanız gereken şey çok kolay! S Sport Plus ücretsiz uygulamasını indirin, S Sport Plus üyeliğinizi başlatın.

Canlı maç izlemek için S Sport Plus ücretsiz uygulamasını indirin ve S Sport Plus üyeliğinizi başlatın.

Üyelik Koşulları:
Yeni kullanıcılar için geçerli fiyatı uygulama içi satın alma sırasında görüntüleyebilirsiniz. (Geçerli fiyat kampanya ve paket bazlı olarak değişebilir.) Ücretlendirme deneme üyeliği içeren paketlerde deneme süresinin bitiminde, deneme üyeliği içermeyen paketlerde üyelik başlangıcında gerçekleştirilir. Üyelik satın alma seçilen paket üzerinden üyelik dönemi sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Yenileme işlemi, her yeni abonelik döneminden 24 saat önce gerçekleşir. Otomatik yenileme özelliğini uygulama mağazası hesabınız üzerinden kontrol edebilir, yönetebilir ve sonlandırabilirsiniz. S Sport Plus içeriklerinin izlenebilmesi için S Sport Plus üyelik paketlerinden birine üyelik başlatılması gerekmektedir.Paket ücreti S Sport Plus uygulamasını satın aldığınız ödeme aracına yansıtılır. Yenilemesi yapılmış üyelik dönemlerine yönelik olarak dönem içerisinde gerçekleşen iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır. Mobil Internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, data tarifesi kapsamında operatörünüz tarafından ücretlendirme gerçekleştirilir. Premier Lig, Bundesliga, NBA, Formula 1, Portekiz, Hollanda, Belçika ve Çin Ligleri, MLS, MotoGP, UFC, WWE, MotoGP, UFC yarış içerik dilleri farklılık gösterebilir. İçeriklere sadece Türkiye’den erişilebilmektedir. Daha fazla bilgi için : https://www.ssportplus.com/kullanim-kosullari/
S Sport Plus; It brings the excitement of Premier League, Bundesliga, NBA, Formula 1, Portugal, Holland, Belgium and China Leagues, MLS, MotoGP, UFC, WWE from the fields to your pocket. With the S Sport Plus app, you can easily follow everything you are looking for in sports. Every month more than 250 hours of live broadcast, meet you with the option to watch again! Enjoy viewing from the lodge anytime, anywhere with the S Sport Plus app, which does not require installation and decoder!

With the S Sport Plus app you can follow current sports videos wherever you are, Premier League, Bundesliga, NBA, Formula 1, Portugal, the Netherlands, Belgium and China Leagues, MLS, MotoGP, UFC, WWE race and match highlights You can watch through.

What does S Sport Plus offer in this sport? With the S Sport Plus membership, you can easily access hundreds of hours of sports content and daily world's most popular sporting events at an affordable price. With our application you can watch many different sports events and special programs anywhere, anytime, on any device and as often as you want. S Sport Plus gives you an excellent viewing experience for your fans with the choice of content or competition you want to watch, stop, and restart. In addition to the ad-free, uninterrupted viewing pleasure, we provide ease of follow-up with the Favorite List option.

No more missing games! As a member of S Sport Plus, you can watch sports events from many different branches on your smartphone, tablet and computer. You can also easily watch recorded videos, past broadcasts, documentaries and specially crafted content at any time.

Industry-specific content on S Sport Plus! You will be able to watch Premier League live stream, more than 200 live stream during the week in 38 Premier League. In the NBA you will be able to watch more than 200 live match broadcasts including the pre-season pre-season, season matches, All-Star organization, Play-Off matches, Conference finals and the NBA Final, as well as NBA-specific weekly and daily schedules.

Moreover, all you need to do to access all these features is very easy! Download the S Sport Plus free app and start your S Sport Plus membership.

Download the S Sport Plus free app to watch live matches and start your S Sport Plus membership.

Membership Conditions:
You can view the current price for new users during in-app purchases. (The current price may vary on campaign and package basis.) Charges are made at the end of the trial period for packages with trial membership, and at the beginning of membership for packages without trial membership. Membership purchase will be renewed automatically at the end of the membership period over the selected package. The renewal takes place 24 hours before each new subscription period. You can check, manage, and terminate auto-renewal from your app store account. In order to view S Sport Plus contents, membership must be initiated to one of the S Sport Plus membership packages. The package fee will be charged to the payment instrument where you purchased the S Sport Plus application. No refunds are made for cancellations made during the period for renewed membership periods. Charges are made by your operator for data tariffs. Premier League, Bundesliga, NBA, Formula 1, Portuguese, Dutch, Belgian and Chinese Leagues, MLS, MotoGP, UFC, WWE, MotoGP, UFC racing content languages ​​may vary. Content can be accessed only from Turkey. For more information: https://www.ssportplus.com/search

S Sport Plus 2.15.2 screenshots 3
S Sport Plus 2.15.2 screenshots 3

App Information of S Sport Plus

App Name S Sport Plus v2.15.2
Genre Apps, Sports
Size28.2 MB
Latest Version2.15.2
Get it On Google Play
Update2019-12-20
Package Namecom.ssportplus.dice
Rating ( 616 )
Installs100,000+

Leave a Reply

Your email address will not be published.